خدمات ما

خدماتی که در دیجی موند ارائه می شود:


بازاریابی محتوا

تولید محتوای با کیفیت و تخصصی و در عین حال، آموزشی و سرگرم کننده با توجه به پرسونای مخاطب و ماهیت کسب و کار، نیازمند نیازسنجی مخاطبین و تخصص لازم در زمینه ی تولید محتواست.


روابط عمومی و پوشش خبری

روابط عمومی از ابزارهای مهم و مجموعه‌ای از فعالیت‌های هدفمند برای برقراری ارتباطی موثر با مخاطبان استارتاپ ها و کسب و کارهای امروزی است و تلفیقی از عکاسی، پوشش خبری و نمایشگاهی و تولید محتواست.


تدوین کمپین تبلیغاتی

با شناخت بازار هدف و تحلیل نیازهای مخاطبین و توانمندی کسب و کار، کمپین های تبلیغاتی و استراتژی های بازاریابی تدوین میشوند و مورد تحلیل قرار می گیرند.


تحقیقات بازار

تعریف اهداف و مخاطب هدف، تحقیق آگاهی برند، طراحی پرسشنامه و تحلیل آماری، تحلیل بازار، تحلیل رقباء، مهندسی نیازمندی ها، طراحی بیزینس پلن و مارکتینگ پلن، مشاوره کسب و کار


طراحی و توسعه وب سایت ریسپانسیو

تحلیل و آماده ‏سازی طرح اولیه، طراحی گرافیکی و رابط کاربری، برنامه‏ نویسی و پیاده ‏سازی، تست، دیباگ و تحویل نهایی مبتنی بر متدولوژی اسکرام


طراحی و توسعه اپلیکیشن

تحلیل و آماده‎سازی طرح اولیه، طراحی گرافیکی و رابط کاربری، برنامه ‏نویسی و پیاده ‏سازی (native و طراحی چند سکویی)، تست، دیباگ و تحویل نهایی مبتنی بر رویکرد چابک و متدولوژی اسکرام


تدوین استراتژی و مدیریت شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی، ابزاری مدرن و مؤثر برای افزایش ترافیک سایت، تعامل با مخاطبین، معرفی  خدمات و ایجاد فرصت های فروش هر کسب و کاری است.


خدمات طراحی و گرافیک

طراحی لوگو و برندبوک، طراحی رابط کاربری اپلیکیشن و وب سایت، طراحی کاتالوگ و گرافیک تبلیغاتی، طراحی اینفوگرافیک، خدمات چاپ، طراحی پست های سوشال، طراحی لندینگ پیج

  • بازاریابی محتوا و روابط عمومی 90%
  • طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل 90%
  • تدوین استراتژی و مدیریت شبکه های اجتماعی 90%
  • طراحی و گرافیک 90%

چرا باید به تیم ما اعتماد کنید؟

ما با بهره گیری از متخصصین جوان و کارآزموده و تخصصی محور در حوزه های کسب و کار  و بازاریابی، توسعه راه کارهای نرم افزاری، طراحی و تولید محتوا تمام تلاش مان را می کنیم تا بهترین تجربه همکاری را برای رضایتمندی شما خلق کنیم.

رضایت مشتریان، هدف ماست.

یک گپ دوستانه با ما

تلفن :

۰۹۱۲۴۸۷۹۳۴۳

منتظر شما هستیم 🙂

هدف تیم ما رضایتمندی مشتریان ماست. تیم ما تلاش میکند درک مناسبی از نیازمندی های کسب و کار و برند شما، صنعت و رقبای کاری شما  کسب کند تا ببتوانیم با بهترین کیفیت و متعدانه خدمات خود را برای موفقیت کسب و  کارتان عرضه نماییم. شما می توانید همین الان برای کسب مشاوره در زمینه تبلیغات آنلاین و بازاریابی دیجیتال با ما تماس بگیرید و گپی دوستانه داشته باشیم.